Спортсмені з Криму взяли дві золоті й одну срібну медаль Чемпіонату України

Чемпіонами України у вагових категоріях до 72 кілограмів й до 87 кілограмів стали спортсмени з Криму

Журналіст регіональної редакції Depo.Херсон
Спортсмені з Криму взяли дві золоті й од…

У Запоріжжі завершився Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед спортсменів віком до 23 років.

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на QIRIM.News.

Ірфан Мірзоєв у ваговій категорії до 72 кілограмів став чемпіоном України. У фіналі він достроково переміг борця із Харкова Євгена Дубовика з рахунком 8:0.

Рідний брат Ірфана Мадамін Мірзоєв приніс другу золоту медаль у скарбничку кримчан. Його суперником став борець із Запоріжжя Артур Овсепян. Мадамін завоював перемогу з рахунком 8-5 та відсвяткував свій день народження чемпіонством на першості країни.

Важковаговик  Есмер Гіясов на прізвисько "Аю-Даг" став срібним призером Чемпіонату України у ваговій категорії до 130 кілограмів. Суперником Гіясова у фіналі став чинний чемпіон України серед дорослих Микола Вишнівецький. В цьому поєдинку Гіясов поступився Вишнівецькому та завоював срібло.

На цьому Чемпіонаті України кримчани представели вісім борців греко-римського стилю у різних вагових категоріях.

Нагадаємо, що відомий борець Ленур Теміров під час цих змагань секундував чотирьом борцям із Криму, розпочавши тренерську кар'єру.