Ракетний катер Чорноморського флоту Росії стрілятиме в морі біля окупованого Криму

Ракетний катер Чорноморського флоту Росії "Волинь" вийшов в море для виконання стрільб та відпрацювання елементів ведення бою

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на прес-службі Чорноморського флоту Росії

"Відповідно до плану бойової підготовки сил Чорноморського флоту, ракетний катер "Волинь" вийшов в море з Севастополя для здачі курсової задачі. У морському полігоні бойової підготовки екіпаж катера відпрацює елементи плавання і ведення бою одиночним кораблем", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі відзначили, що екіпаж катера в рамках здачі курсової задачі виконає підготовчі та залікові артилерійські стрільби по морських, берегових і повітряних цілях.

За даними прес-служби, моряки проведуть тренування по морській підготовці, протимінної захисту і оборони корабля при стоянці на незахищеному рейді.

Після здачі курсової задачі екіпаж катера "Волинь" приступить до виконання завдань у складі тактичної групи однотипних кораблів.

Напередодні повідомлялося, що Росія розгорнула в Криму новий береговий ракетний комплекс "Бал". Тижнем раніше в Криму заступив на бойове чергування четвертий дивізіон російської системи ППО великої дальності С-400 "Тріумф". В окупованому Севастополі взяли на озброєння російський корабель з крилатими ракетами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим