В окупованому Севастополі взяли на озброєння російський корабель з крилатими ракетами (ВІДЕО)

В анексованому Севастополі командування Чорноморського флоту Росії прийняло на озброєння малий ракетний корабель "Орехово-Зуєво", оснащений крилатими ракетами великої дальності "Калібр"

Як повідомляє "Інтерфакс", церемонія з прийому до складу Чорноморського флоту корабля відбулася в понеділок у Севастополі, передає Depo.Крим.

У ній взяв участь віце-адмірал Чорноморського флоту Росії Олександр Моісеєв. Він сказав, що підйом військово-морського прапора на новому кораблі – "це продовження реалізації планів з модернізації флоту".

Моїсеєв стверджує, що до кінця грудня до складу флоту увійде новий патрульний корабель "Василь Биков", в 2019 році - патрульний корабель "Дмитро Рогачов", морський тральщик "Іван Антонов" і швидкісний транспортно-десантний катер нового проекту.

У Чорноморському флоті заявляли, що корабель "Орехово-Зуєво" оснащений "сучасними зразками артилерійського, ракетного, протидиверсійного, зенітного і радіотехнічного озброєння".

Напередодні повідомлялося, що Росія розгорнула в Криму новий береговий ракетний комплекс "Бал". Тижнем раніше в Криму заступив на бойове чергування четвертий дивізіон російської системи ППО великої дальності С-400 "Тріумф".

Нагадаємо, що російський ракетний корабель "Оріхово-Зуєво" почав перехід з Новоросійська в окупований Севастополь.

Відео: "Крим. Реалії".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим