Окупанти відправили "під молоток" Професорський куточок в Алушті

Окупанти вирішили розпродати Професорський куточок в Алушті

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Окупанти виставили на продаж чергову партію пансіонатів ПБК: в приватні руки підуть чотири здравниці на узбережжі анексованої Алушти.

Кримські пансіонати та санаторії на березі моря останнім часом пачками виставляються на продаж. І далеко не всі з них - недобудови, які потребують відновлення.

5 березня на сайті торгів з'явилося оголошення про продаж нерухомого майна за адресою: Алушта, Комсомольская, 15. Це дитячий оздоровчий табір імені Володі Дубініна. Оздоровницю виставили на аукціон з початковою ціною 45 440 857,2 руб. До аукціону допущений чомусь лише один учасник - житель міста Саки Азіз Алієв 1953 року народження. Аукціон не відбувся через те, що була тільки одна заявка. Однак в таких випадках угода купівлі-продажу з заявником все одно укладається - за стартовою ціною без гри на підвищення.

2 квітня окупанти виставили на продаж ще один пансіонат в Професорському куточку: "Західний Донбас", розташований за адресою: Алушта, Комсомольская, 17. Початкова ціна продажу майна 62 082 438 руб. Йде процес подачі заявок. Закінчення - 26 квітня.

5 квітня на торгах з'явився ще один лот Професорського куточка: комплекс будівель і споруд пансіонату "ХІІТовець" за адресою Алушта, вул. Набережна, 18. Крім будівель лот включає і рухоме майно - обладнання, офісну техніку, готельний інвентар, товарно-матеріальні цінності та передавальні пристрої в кількості 130 позицій.

Початкова ціна продажу майна 60 430 670,16 руб. У 2017-му році вартість активів пансіонату оцінювали в 68 млн рублів. Об'єкт ще не проданий, йде процедура збору заявок. Вона завершиться 26 квітня.

5 квітня на продаж був виставлений сусід "ХІІТовця" - комплекс будівель та споруд, а також рухоме майно пансіонату "Дніпро" на Набережній, 16. Початкова ціна продажу майна: 99 892 950,31 руб. Тут закінчення прийому заявок теж намічено на 26 квітня.

Нагадаємо, що окупантам привиділись 6 млрд доларів обороту в готелях.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим