У Криму рф вивела військові гелікоптери на постійні чергування, – експерт
В анексованому Криму російські військові регулярно виводять гелікоптери на бойові чергування для протидії українським безпілотникам
- Крим
-
28 травня 2025 22:33

Про це Крим.Реалії повідомив на умовах анонімності експерт – колишній офіцер ВПС України із Сімферополя, пише Depo.Крим.
Експерт вважає, що гелікоптери поставлять на бойові чергування на літній сезон над територією Південного берегу Криму. За його словами, останніми днями жителі Сімферополя спостерігають регулярні обльоти гелікоптерів. Це, мабуть, пов'язано з початком постійного патрулювання повітряного простору військовими машинами.
"Постійно виводити на бойові чергування гелікоптери дуже затратно, але це стало необхідністю, тому що атаки українських БПЛА значно посилилися в травні за цілями в Криму, очевидно, що ця тенденція лише наростатиме. Ось окупанти і змушені своєю чергою посилювати засоби відбиття БПЛА противника. Думаю, що це ударні гелікоптери Мі-28, які мають характеристики для виявлення та знищення сучасних БПЛА літакового типу", – повідомив експерт.
Він додав, що, швидше за все, гелікоптери чергуватимуть над територією Південного берегу Криму протягом усього літнього сезону.
"Для окупантів важливо забезпечити максимально можливу безпеку курортних центрів на ПБК, куди традиційно приїжджає найбільше російських туристів влітку", – зазначив експерт.
З 2022 року територію півострова практично щодня атакують безпілотники і ракети, в більшості випадків міноборони рф або російська влада не підтверджують влучання по військових об'єктах, навіть якщо цю інформацію вдається верифікувати.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:55 Зустріч коаліції охочих у широкому форматі: Які результати
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 22:45Росія утримує в місцях позбавлення волі 260 політв’язнів Криму
- 13:46У Балаклаві окупанти почали відновлювати радянську військову базу ФОТО
- 15:50 СБУ провела ще одну успішну спецоперацію: Знищено у Криму ворожий ЗРГК "Панцир-С1" та три гвинтокрили
- 14:27Супутники NASA зафіксували потужні пожежі на аеродромі "Кіровське" у Криму
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 15:32Президент увів у дію рішення РНБО про санкції: Хто у списку
- 13:29Стали відомі місця розташування в Криму російських радіотехнічних станцій (ФОТО) ФОТО
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 21:37 Єдина причина, за якої Україна могла б відмовитися від НАТО - це відсутність самого НАТО, - Гетьманчук
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 21:33 ЄС продовжив санкції за анексію Криму
- 21:50У день росії українські кіберфахівці зламали 110 російських сайтів ФОТО
- 18:32 В ГУР назвали ім'я мільйонного знищеного росіянина (ВІДЕО) Відео
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:21 Біснуваті з "шахедами" та червоною кнопкою, - Зеленський про росіян Відео
- 14:35Вчергове окупанти провалили "курортний" сезон на ТОТ