На Росії почали банкрутити бізнес організатора блокади Криму

Сбербанк Росії подав до Арбітражного суду Москви два позови на 2,2 млрд руб. про визнання банкрутами Ленура Іслямова та його дружини

Про це агентству "Москва" повідомило джерело, знайоме з ситуацією, передає кореспондент Depo.Кіровоград.

Як пояснив колишній тимчасовий керуючий підконтрольною дружині Ленура Іслямова "Квінгруп" Роман Сінченко, позови можуть бути пов'язані з кредитом, виданим банком компанії.

"Сбербанк є заставним кредитором "Квінгруп", і сума цих позовів - сума, включена до реєстру вимог. Кредит був виданий під заставу автомобілів або незнижуваного залишку товарів. Під цей кредит як поручителі були залучені сам Ленур Іслямов і, напевно, його дружина. З цим пов'язані позови з банкрутства - визнати Ленура Іслямова банкрутом, щоб стягнути його особисте майно, а це частки в компаніях, не тільки російських, а й іноземних", - сказав пан Сінченко.

Ленур Іслямов - російський та український бізнесмен кримсько-татарського походження, власник (97% вартості) телекомпанії "АТР". Один із ініціаторів введення продовольчої блокади окупованого Росією Криму в 2015 році, з початку блокади - голова Координаційного штабу з блокади Криму.

1 лютого у Криму в офісах компанії-перевізника "СімСітіТранс" і колишніх редакціях кримськотатарського телеканалу "АТР" відбувся обшук.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим