Матері бранця Кремля Сенцова вдалося поговорити з сином телефоном

Український режисер Олег Сенцов зателефонував матері в окупований Крим

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Радіо Свобода".

"Так, ви знаєте, це така радість. Він каже: "Мамо, це я". Вірите чи ні, говорити не можу, я ж його давно не чула. У мене все трясеться, сльози течуть, що казати – взагалі не знаю. Потім уже заспокоїлася. Він хотів із Аліною (дочкою – Ред.) поговорити, а Аліна в нас у роз'їздах. Поговорили. Потім він уже почав мені казати, що робити Аліні, що робити … Я так засміялася, кажу: "Синку, зараз я зрозуміла, що це ти, що ти живий…" Якщо вже вказівки нам став давати. Все нормально", – розповіла Людмила Сенцова.

Жінка сказала, що після повідомлень, що нібито літак із Олегом вилетів з Салехарда, їй стало погано.

"Впала тому що мені вночі зателефонували теж. Із цього дня я ще ніяк не можу до тями прийти. Мені потім телефонували, попросили вибачення. Так я все розумію, ну, буває. Я не знаю, чому так сталося", – додала Сенцова.

Олег Сенцов 101-й день голодує у російській колонії, вимагаючи відпустити всіх українських політв'язнів у Росії та Криму.

Нагадаємо, що 21 серпня у 100-й день голодування, чеські кінематографісти відмовились від їжі на підтримку Олега Сенцова. У Латвії активісти вийшли на підтримку українського режисера. Також ЄС та закликає Росію негайно звільнити Олега Сенцова та всіх незаконно затриманих українців. У середу, 22 серпня, Держдеп США вкотре закликав Росію звільнити Сенцова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим