Крим у прольоті: Чому "Гоблін" вже не нагодує Росію

Окупанти вигадують "медичний безвіз" і відправляють студентів у рабство на Росію

Depo.Крим нагадує, чим жив окупований півострів минулого тижня.

Підконтрольна Кремлю влада відновила трудові та будівельні загони, куди, як у радянські часи, зганяють молодь, щоб використати її в якості дешевої робочої сили на об'єктах будівництва на Росії. Минулого тижня стало відомо, що в такі загони вже запроторили понад 300 севастопольских студентів. Їм, як майже справжнім спартанцям, вже і підготували місце для "подвигу" - будівництво в Якутії. Залишилось хіба що знайти своїх геродотів, щоб описати героїчну дармову працю в суворій російській глушині.

Минулого тижня окупанти визнали, що Кримський міст обвалив авіапотік до півострова. Низка російських авіаліній скоротили обсяг запланованих на літо рейсів і збираються загалом перевезти на понад півмільйона менше пасажирів. Це, звичайно, відобразиться і на ціновій політиці: квитки з Росії до окупованого Криму подорожчають.

Минулого тижня так званий глава уряду Криму Сергій Аксьонов пообіцяв озвучити імена тих, хто, на його думку, стоїть за кримінальним переслідуванням екс-мера Ялти Андрія Ростенка. У числі таких нібито є і один з високопоставлених керівників силових структур. Поки що свою обіцянку поплічник Кремля не виконав, обмежився лише скаргою на арешт свого колишнього соратника.

Тим часом у "Гобліна" вигадали нову приманку для іноземців. Радник Аксьонова Сергій Стрельбицький минулого тижня запропонував впровадити "безвіз" для закордонних гостей, які захочуть потрапити на лікування в санаторії Криму. На думку Стрельбицького, щоб "зламати режим санкцій" і реанімувати санаторійно-курортну галузь, потрібно дозволити іноземцям протягом 30 днів перебувати на півострові. Якщо останні, звісно, ризикнуть здоров'ям заради "гостинності" окупантів.

Особливо актуально це з огляду на останню статистику, яка свідчить, що Крим перетворюється на кримінальний регіон. Жити там або їздити туди на відпочинок стає дедалі небезпечніше. Свіжі дані свідчать, що кількість тяжких та особливо тяжких злочинів на півострові зростає шаленими темпами. На сьогодні таких вже офіційно нарахували понад 1600, що складає 113,2% до минулорічного показника в аналогічний період. Загалом кількість зареєстрованих у Криму злочинів у розрахунку на 100 тисяч населення складає 372, а це набагато вище середнього показника по регіонах Росії (329).

Не в останню чергу криміногенна ситуація в Криму погіршується через збільшення пияцтва та наркоманії серед місцевого населення. Тим паче, що досить часто п'ють відверту "бодягу". Так, минулого тижня в окупованому Сімферополі російські ФСБшники виявили 20 тонн спирту незрозумілого походження, який в подальшому "ділки" розбавляли водою та продавали кримчанам під маркою "Фінської" горілки.

Кому замало оковитої, переходять на більш сильні препарати. Як наслідок, окупований Крим виявився одним з найгірших регіонів в антинаркотичному рейтингу на Росії, який оприлюднили тиждень тому. Украдений півострів поставили аж на 73 місце з 85, а це дає підстави припустити, що місцеве населення бажає полетіти геть від сучасної кримської реальності, але обирає не аеропорт…

В окупованому Криму назріла екологічна катастрофа. Одразу у чотирьох районах - Червоногвардійському, Радянському, Першотравневому і Нижньогірському - місцева прокремлівська влада вже готова оголосити надзвичайну ситуацію. Усе через серйозну посуху, яка знищує врожай зернових, і ламає плани "гоблінців" "нагодувати Росію". Про те, щоб порадувати Путіна продовольством, кримські чиновники вже й не мріють. Тепер самим би було чим закусити під "Фінську" з горя…

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook