Безвіз на медицину: У "Гобліна" вигадали нову приманку для іноземців

Радник так званого глави уряду Криму Сергія Аксьонова Сергій Стрельбицький запропонував ввести безвіз для іноземців, які хочуть відвідати півострів з метою лікування в санаторіях

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на "РІАНовини".

Передбачається, що іноземні громадяни зможуть провести на території Криму без оформлення в'їзних документів 30 днів, а потім - в разі необхідності продовження лікування - отримати "медичну візу" за полегшеною схемою . Це, на думку Стрельбицького, підтримає галузь і "допоможе зламати режим санкцій".

"Вони повинні видаватися за спрощеною схемою, без зволікань. Шість місяців буде достатньо для всіх медичних процедур, включаючи реабілітацію. Така можливість є в Японії, в інших розвинених країнах,і пора її вводити у нас", - сказав Стрельбицький.

Зазначається, що запропонована ініціатива збільшить доходи санаторно-курортної галузі і допоможе підтягнути установи на новий рівень. У Міністерстві охорони здоров'я Росії тим часом підтвердили, що відомство спільно з МЗС вже працює над особливим візовим режимом для іноземців, охочих проходити лікування на території Криму.

Нагадаємо, у Криму вирішили нетрадиційно заманювати туристів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #безвіз