Коли "замироточить" Олександр III: У Криму ставлять пам'ятники царям і марять НЛО

"Гоблін" оголосив полювання на хамів, а кримчан годують фальшивими ліками

Depo.Крим нагадує, чим жив окупований півострів минулого тижня.

У Криму таки вирішили стягувати курортний збір, щоправда, лише в шести містах. Експеримент почнеться з 1 травня 2018 року і триватиме до 31 грудня. З туристів, які наважаться відвідати півострів, стягуватимуть по десять рублів на добу, не рахуючи дня заїзду. Не пощастить тим, хто вирішить відпочивати в Алушті, Євпаторії, Саках, Судаку, Феодосії та Ялті, включаючи прилеглі до них села. Останні чотири роки туристів там було і так не густо, тож не треба бути провидцем, аби передбачити, що з введенням курортного збору гостей там явно не побільшає.

Натомість у Криму достатньо хамів. Чимала кількість з них працює в органах окупаційної влади різних рівнів. Повсюдне і повсякденне хамство чиновничків минулого тижня дістало навіть самого "Гобліна". Після чергової порції скарг від кримчан на нетактовну поведінку кабінетних чинів, він пообіцяв зачистити всі "хамські морди" в Криму. Щоправда, почати вирішив не з себе, а з посадовців на місцях.

Окупований Крим закидали ліками-підробками. Минулого тижня стало відомо, що внаслідок поліцейської спецоперації вилучено фальсифіковані ліки на суму понад 1 млн рублів. Продати не встигли 5 419 упаковок, 581 таблетку і 24 флакона підроблених фармацевтичних препаратів. Крім цього, виявлено три факти виробництва і збуту фальсифікату. Одним словом, спочатку кримчан "нагодували" брехливими обіцянками про російський рай, тепер ще й змушують купувати їх фальшиве здоров'я. Ще трохи, і програма "померти на Росії" буде виконана на "відмінно".

Прокремлівська влада окупованого Криму збирається провести ще одну спецоперацію на півострові – цього разу з перекидання води. Частину Тайганського водосховища, що у Білогірському районі на півдні Криму, збираються "переселити" у північну частину півострова. Нічого кращого для порятунку північного Криму від безводдя "гоблінці" за кілька років так і не вигадали. Воду з Тайганського водосховища збираються перекидати частково руслом Північно-Кримського каналу, частково - трубопроводом, для чого ще потрібно збудувати кілька гідротехнічних споруд. Щоправда, стосовно Північно-Кримського каналу виникають запитання: в ньому вода йшла "самотеком" з півночі на південь. Як окупанти збираються заганяти її назад, проти напрямку руху, поки - загадка.

Минулого тижня кримчанам довели інформацію про "новорічні сюрпризи", які для них готують окупанти. Так, з 1 січня 2018 року у двох містах окупованого півострова подорожчає проїзд в громадському транспорті. Приготуватися платити більше варто жителям Красноперекопська та Керчі. Підвищення тарифів обґрунтовують "проведенням заходів з оновлення рухомого складу".

А всьому населенню Криму варто готуватися до нового зимового блекауту. Окупанти обіцяють планові відключення електроенергії і вже анонсували розроблення їхнього графіку. Кількагодинні темряви накриють весь півострів, бо світло - не вода, електросховищ не існує, і перекидати електроенергію окупантам нема звідки.

Не допоможуть тут і прибульці, які, за версією кримського уфолога Антона Анфаля, вже давно присутні на півострові і навіть створили там цілу систему життєзабезпечення. Минулого тижня вчений зі ступеню кандидата наук розповів, що НЛО приземляються в окупованому Криму на спеціально відведених для цього таємних базах. Переважно вони розташовані на Чатирдазі, Аю-Дазі, Чорній горі, в кримському заповіднику біля Алушти, а також в районі Ай-Петрі. Уфолог стверджує, що в Криму базуються кілька цивілізацій прибульців, які мають тут свої підземні тунелі.

Хіба що в підземелля доведеться йти і кримським геям, бо на поверхні їм з'являтися групами та з відповідною символікою не дозволили. Минулого тижня спочатку в окупованій Керчі, а потім і в інших містах офіційно заборонили гей-паради та всілякі заходи на підтримку осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації. Свою позицію представники окупаційної влади обґрунтували захистом таких "конституційно значимих цінностей, як сім'я і дитинство", а також "запобіганням заподіянню шкоди здоров'ю неповнолітніх, їхньому моральному та духовному розвитку".

Про який розвиток думали окупанти, коли знесли тенісні корти, де любили пограти сотні ялтинців, заради пам'ятника черговому царю-батюшці, можна лише здогадуватися. Але минулого тижня на місці кортів у парку Лівадійського палацу поставили монумент російському імператору Олександру III. Офіційно його поки що не відкрили. Можливо, чекають поки "замироточить".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим