Головна річка столиці окупованого Криму потопає у смітті (ФОТО)

Салгир в грудні: бруд і сміття в головній річці Сімферополя

Головна річка столиці окупованого Криму…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реаліі".

Головна річка Сімферополя - Салгир – у грудні знаходиться ще більш в жалюгіднішому стані. Русло головної водної артерії міста поросло травою і забруднилася сміттям. Російська "влада" окупованого Криму поки тільки обіцяє навести порядок. Однак, якщо це і станеться, то вже в наступному році.

Фотоапарат зафіксував набережну Салгира в районі вулиці Гаспринського, де сміття в річці помітне неозброєним поглядом.

Міст через річку обмалював вандалами. У частині набережної металеві огорожі зламані. У річці валяються пакети та інше сміття.

Відрізок річки біля будинку екс-глави підконтрольної Росії адміністрації Сімферополя Ігоря Лукашева також виглядає жахливо.

У листопаді на засіданні підконтрольного Росії уряду Криму глава відомства Сергій Аксьонов доручив підлеглим провести ремонт набережної Салгира. У 2019 набережну Салгира планують повністю закрити, покласти тротуарну плитку, встановити лавки і освітлення. За даними ЗМІ, виготовлення огорож обійдеться орієнтовно в 89 млн рублів (близько 37 млн ​​грн). При цьому в російському уряді Криму перерахували кошторис очищення русла річки, який визначений в розмірі 107 млн ​​рублів (близько 44,5 млн грн).

Наприкінці жовтня 2018 року по дорученням Аксьонова російська влада направили 25 млн рублів з республіканського бюджету на ремонт і встановлення огорожі набережної Салгира в Сімферополі. Однак ця закупівля була скасована, а кошти будуть перерозподілені на інші потреби Сімферополя.

"Адміністрація" міста розраховувала почати роботи в 2019 році - після звільнення берегів річок від різних некапітальних об'єктів.

Нагадаємо, що окупанти загадили найбільшу річку Кримського півострова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook