Окупанти довели Крим до екологічної катастрофи, накачавши "Титан" солоною водою, - джерело

Через використання солоної води на підприємстві в окупованому "Армянську" сталося екологічне лихо

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Ділову столицю".

На заводі "Кримський титан" в окупованому Росією Армянську використовували неправильну воду. Для виробництва почали закачувати солону воду з протоки Сиваш, а не прісну, повідомляють джерела "Ділової столиці".

Раніше прісну воду окупанти брали з Дніпра, вона йшла Північнокримським каналом, однак Росія не платила за використання ресурсів. Як наслідок, українська влада вирішила перекрити доступ води через несплату. Дамбу почали будувати в 2016 році, а повністю роботи були завершені тільки в 2018 році.

Нагадаємо, що в Армянську сталася НС: вранці 25 серпня жителі міста виявили, що всі металеві предмети вкрилися липкою іржею. Багато людей почали скаржитися на погане самопочуття, першіння в горлі. Через викиди вмирають птахи, іржавіють та вкриваються плямами речі, з'являються виразки у людей. Армянськ в окупованому Криму непридатний для життя: у соцмережах пишуть, що помирають люди. До "Гобліна" нарешті дійшло, що "Кримський титан" в Армянську треба зупинити. З окупованого Криму евакуюють дітей через екологічну катастрофу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим