Армянськ в окупованому Криму непридатний для життя: У соцмережах пишуть, що помирають люди (ФОТО)

На вулицях на початку вересня - килими з опалого жовтого листя. У дітей червоний висип на тілі, металеві предмети продовжують іржавіти

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Десант фахівців не дав результатів - через тиждень після надзвичайної ситуації в Армянську місто все також малопридатний для життя, але влада стверджує, що все в нормі, під контролем і нікому нічого не загрожує. Тим часом з'явилися повідомлення про смерті від астми.

Жителі Армянська пишуть листи куди тільки можуть, відправляють електронні повідомлення, але результату немає.

Після галасу в ЗМІ в Армянськ була направлена ​​група фахівців російських Мінекології РК, кримського управління Росспоживнагляду і прокуратури. Крім того, місто відвідав "віце-прем'єр" РК Ігор Міхайльченко.

Екологи і чиновники заявили, що здоров'ю нічого не загрожує, проблема буде вирішуватися. Але минув тиждень, а толку немає. Жителі Армянська продовжують писати про погіршення самопочуття і викладати лякають фото. Лікарні міста переповнені - всім ставлять діагноз ГРВІ. У соцмережах пишуть, що є смерті від астми.

ПАТ "Кримський содовий завод", АТ "Бром" і ТОВ "Титанові інвестиції" спростували свою причетність до викидів на півночі регіону. Однак з тексту їх спростувань виходить, що забруднюючою речовиною був хлористий водень, який утворює у воді соляну кислоту.

Він спричиняє сильну подразнюючу дію на органи дихання і руйнує емаль зубів. Але люди, в основному, скаржаться на першіння в горлі, висип і високу температуру.

Ці скарги в столиці Криму ніхто не чує. Чиновники вдають, що ситуація під контролем. 1 вересня в Армянську пройшло як завжди: дітей дозволили відправляти в школи.

Поки влада мовчить, жителі північного міста збираються влаштовувати мітинг. ЗМІ вони вже не вірять, кажуть, що підконтрольним Радміну Криму телеканалам розповідають, як в місті все добре. Але фотографії та повідомлення в соцмережах говорять про інше. І багато хто вже почав говорити про те, що Армянськ спіткає доля АПЛ "Курськ". Правду нікому не скажуть, а місту дадуть повільно померти.

Таблетки лежали в тумбочці. Запечатані окислились, до складу входить аскорбінова кислота.

Дзеркало автомобіля в Армянську.

Нагадаємо, що в Армянську сталася НС: вранці 25 серпня жителі міста виявили, що всі металеві предмети вкрилися липкою іржею. Багато стали скаржитися на погане самопочуття, першіння в горлі. Через викиди вмирають птахи, іржавіють речі, з'являються виразки у людей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим