ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Життєво важливі артезіанські свердловини в окупованому Криму готують на продаж

У Севастополі готуються приватизувати п'ять життєво важливих артезіанських свердловин, що постачають водою густонаселену Байдарську долину, Форос і частина Південного берегу Криму

Depo.
21 лютого 2018 13:10
ФОТО: depo.ua

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсилaнням на "Примітки".

Свердловини знаходяться на сьогодні у власності Орлинівського муніципального округу, і їх включили до перспективного плану приватизації на найближчі три роки. Передбачається, що об'єкти перейдуть у власність спеціально створеного акціонерного товариства.

"Приватизація проводиться з метою ефективного використання муніципального майна, забезпечення жителів Байдарської і Варнаутської долин водою, створення умов для припливу інвестицій і справедливої конкуренції", - зазначається в підготовленому проекті розпорядження прокремлівського уряду Севастополя.

Якщо рішення про приватизацію свердловин ухвалять, то стратегічний запас прісної води Севастополя стане предметом спекуляцій приватних власників.

"Байдарська долина - це джерело усієї питної прісної води для півмільйонного Севастополя. Буквально всієї", - зазначає видання.

Нагадаємо, окупанти пообіцяли нормальну воду жителям північного Криму через два роки.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter