Зашморг для "Гобліна" і "святий Путін": Як кримські маріонетки підлизали Кремлю і Кадирову

Соратник так званого "голови уряду" Криму Сергія Аксьонова зганьбився через "святого Путіна", а сам "Гоблін" зробив дорогий подарунок Чечні

Depo.
25 вересня 2017 18:00
ФОТО: depo.ua
Зашморг для "Гобліна" і "святий Путін": Як кримські маріонетки підлизали Кремлю і Кадирову

Depo.Крим нагадує, чим жив окупований півострів минулого тижня.

Підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд Сімферополя минулої п'ятниці оголосив вирок кримському журналісту Миколі Семені. Йому призначили покарання у вигляді 2,5 року умовно з випробувальним терміном на 3 роки і забороною займатися публічною діяльністю. Таким чином суд окупантів визнав Семену винним у "закликах до сепаратизму", насправді ж це вирок за інакодумство, яке в Криму жорстко переслідується російськими силовиками та солідарними з ними чиновниками-маріонетками.

Найголовніший із них, так званий "голова уряду" Криму Сергій Аксьонов, минулого тижня розродився черговим зізнанням. Виявляється, "Гоблін" не носить краваток, бо вони йому нагадують зашморг на шиї. Посадовець додав, що форма одягу "на якість роботи не впливає", і в цьому з ним можна погодитися. Від того, що самозванець Аксьонов поборов свій комплекс та надів краватку, ситуація в Криму точно б не покращилася.

А вона в більшості сфер відверто погана. Минулого тижня навіть депутати так званого "парламенту" Криму визнали, що на півострові провалина програма газифікації населених пунктів. Найгостріша ситуація склалася в селі Крайнє Сакського району, де близько 250 будинків ризикують залишитися без опалення в осінньо-зимовий період. Людям пообіцяли газ, але роботи з проектування та монтажу мереж газопостачання тягнуться надто довго.

Завалили окупанти й проект будівництва першого в Криму крематорію. Він мав з'явитися в Ялті, але все йде до того, що нічого з цього не вийде. Ініціатор зведення крематорію, російський бізнесмен Михайло Ремез, опинився на межі фінансового краху. Заручившись підтримкою тодішнього градоначальника курортного міста Андрія Ростенка і вже екс-міністра ЖКГ Криму Сергія Карпова, він витратив на початок будівництва об'єкта 25 млн рублів, але після звільнення обох чиновників проект зупинили через вручання прокуратури. Договір оренди землі під крематорій анулювали, а техніку на місце вже розпочатого будівництва перестали пускати.

Минулого тижня знову заговорили про проблеми в окупованому Криму з бензином. Цього разу не тільки з кількістю, а і з його якістю. Проведені дослідження проб бензину на АЗС півострова показали, що в 40% випадків якість палива не відповідала стандартам. Збентежився навіть "Гоблін", який розпорядився контролювати якість бензину ще на паромній переправі.

А от окупаційний "парламент" дозволив кримчанам частково не повертати борги українським банкам. Зокрема, депутати ухвалили законопроект, відповідно до якого фізичні та юридичні особи, які мають заборгованість перед українськими банками до 5 млн рублів, повністю звільняються від її погашення. Крім того, повне списання боргів передбачено також для інвалідів, непрацюючих пенсіонерів, опікунів неповнолітніх.

На цьому щедрість окупантів не закінчилася. Минулого тижня так званий уряд Криму подарував "кадирівцям" майно українського дитячого оздоровчого центру, розташованого на березі Чорного моря в селищі Сатера в 15 км від Алушти. Згідно відповідного розпорядження, у власність Чечні передаються спальні корпуси, гостьові будинки та інші будівлі центру, а також земельна ділянка площею близько 3 га і рухоме майно оздоровниці. Чим відповість на зроблений подарунок Рамзан Кадиров, поки не відомо. Можливо, вже пообіцяв "Гобліну" шашлик...

А от улюбленець Путіна на прізвисько "Хірург" обіцяної землі в Криму, швидше за все, не дочекається. Минулого тижня стало відомо, що влада окупованого Севастополя збирається через суд забрати у скандальної російської організації байкерів "Нічні вовки" 126 гектарів землі в районі гори Гасфорта. До суду вже скерували всі необхідні документи, у яких позивачі вимагають відібрати у російських байкерів на чолі з Олександром Залдостановим дві земельні ділянки площею 71 га і 55 га. Хтозна, можливо, щоб в майбутньому їх теж подарувати Чечні…

У Керчі створили фейкову українську громаду. Окупанти навіть не намагалися приховати, що потрібна вона хіба що для того, аби створити видимість свободи та вільнодумства. Рішення про створення "української громади" ухвалили в приміщенні російської громади, фактично під портретом Путіна та на фоні триколору. Далі, вочевидь, почнуть розповідати про рай для українців у невільному Криму.

Минулого тижня добалакався і соратник "Гобліна", так званий "спікер парламенту" окупованого Криму Володимир Константінов. Спочатку він назвав російського президента Володимира Путіна святим, а потім, напевне зрозумівши, що бовкнув відверту дурню, передумав.

Публікацію під заголовком "Константінов зарахував Путіна до числа кримських святих" оприлюднило одне з кримських видань, навівши цитату соратника Аксьонова: "Якщо для Росії це просто президент, лідер країни, то для Криму це свята людина без перебільшення, яка прийшла на допомогу у важку хвилину, коли від неї залежала наша доля".

Коли ж замітка викликала резонанс, її прибрали з сайту. Можливо, Константінов передумав. Або ж сам Путін був проти, мовляв, рано його ще в святі записувати, не відмучився ще.

Більше кримських новин читайте на Depo.Кропивницький