ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Євродепутат заявила, що виступивши у Криму Scooter стане на бік Путіна

У Німеччині євродепутат Ребекка Гармс розкритикувала гурт Scooter, який планує виступити на окупованому півострові

Depo.
17 червня 2017 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Радіо Свобода.

"Їх, вочевидь, не турбує, що Крим був незаконно окупований російськими військовими і що своїм приїздом вони стають на бік Путіна", – сказала вона в інтерв'ю виданню Bild.

У концертному розкладі гурту на 4 серпня запланований виступ у Балаклаві, що входить до складу Севастополя. Вокаліст гурту Ейч Пі Бакстер заявив виданню Bild: "Ми не їдемо у Крим робити політику – ми їдемо до своїх фанів".

"Ми не знали, що ми потрапляємо в якийсь політичний конфлікт із цим виступом. Наша музика аполітична, ми хочемо залишатися поза політикою. Ми їздимо в Україну і Росію з 1995 року, у нас там багато фанів, які чекають на нас", – додав менеджер гурту Єнс Теле.

Видання Bild нагадує, що іноземці можуть в'їжджати до Криму лише через контрольовані Україною пункти пропуску на адміністративному кордоні. У німецькому гурті сказали виданню, що планували летіти до Криму з Москви. Таким чином, пише видання, вони порушують закон.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора України заявив, що у разі приїзду до окупованого Криму з порушенням українського законодавства музикантам загрожуватиме ув'язнення.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим