В'язень Кремля Олег Сенцов пише в колонії нові оповідання

Російська правозахисниця Зоя Свєтова поговорила телефоном з українським режисером Олегом Сенцовим, який знаходиться в російській колонії

Як повідомляє Depo.Крим з посиланням на Радіо Свобода, Сенцов набрав вагу, втрачену за час 145-денного голодування, і займається спортом.

Режисер пише оповідання та скоро має вийти його нова книга. Під час розмови Свєтова і Сенцов також обговорювали фільм, знятий в Україні за п'єсою "Номери".

Режисер знає, що його уривки покажуть на Одеському кінофестивалі цього літа, оскільки листується з творцями картини. За словами Свєтової, у Сенцова був цілком бадьорий голос, він сказав, що у нього все в порядку, і цікавився новинами з Росії та України.

Режисер запитав у Зої Свєтової, що вона думає про нового президента України Володимира Зеленського. Правозахисниця відповіла, що, на її думку, новий глава держави повинен домовитися з Росією про обмін політв'язнів на росіян, які відбувають покарання в Україні. Свєтова зазначила, що Сенцов нічого на це не сказав. "Він просто слухав, йому була цікава ця інформація", - розповіла правозахисниця.

Нагадаємо, Сенцову, Сущенку та іншим політв'язнями Кремля призначили стипендії імені Левка Лук'яненка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим