Влад Рейх запевняє, що він не Росляков і не причетний до теракту в Керчі (ВІДЕО)

Хлопця, який назвав себе в інтернеті Владом Рейхом, сплутали із вбивцею

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Kerch com.ru.

Керчанин Владислав Дивіза мав необережність назвати себе в соціальній мережі "ВКонтакте" Влад Рейх. Шукачам інформації про теракт в політехнічному технікумі 17 жовтня здалося, що він і є той самий молодий чоловік, який кинув вибуховий пристрій і стріляв в політеху.

Досить тривалий час по інтернету, а потім і по телевізійним каналам "гуляла" фотографія молодої людини зі зброєю в руках, а поруч - кілька знімків Владислава Дивізи, а також була дано гіперпосилання на його особисту сторінку в соціальній мережі.

Все це викликало хвилю негативних коментарів, дзвінків не тільки Владиславу, але і його матері Наталії, а також молодшому брату. Крім того, пости з погрозами стали з'являтися на сторінці 15-річної Влади Самойленко – дівчини Владислава. Інтернет-користувачі обсипали молодих людей та їхніх батьків прокльонами, погрожували фізичною розправою. Мало того, в будинок до Владислава Самойленко нагрянула поліція.

"Поліцейські з автоматами увірвалися в будинок разом з працівниками "Швидкої допомоги ", яку ми викликали бабусі", - розповіла мама Владислав, Іванна Корепина, уточнивши, що шукали Влада Дивізу.

При цьому сам Влад Дивіза і його мама Наталя в цей час вже були в поліції по вул. Леніна, 8, куди прийшли самі, щоб написати заяву про захист честі і гідності.

Жінки і молоді люди розповіли про те, що пік інтернет-троллінгу припав на 14-15 годин дня. Пізніше у них просто сіли мобільні телефони. Молоді люди отримали ні за що: вони не вчаться в політехнічному коледжі, не були знайомі з Владиславом Росляковим, що влаштував стрілянину в навчальному закладі. Все, що трапилося, стало для них справжнім пеклом і вони розповіли, що сталася прикра помилка.

Нагадаємо, що "керченський стрілець" виявився живим, здоровим і розповів, що нікого не стріляв (ВІДЕО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим