Винзаводи в окупованому Криму можуть залишитись без тари через санкції

Кримські винороби можуть зупинити виробництво на шість-дев'ять місяців через брак пляшок

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РБК.

Виробник склотари, що входить в міжнародний концерн, припиняє поставки до окупованого Криму через санкції, стверджує винна асоціація. Про ризик зупинки кримських виноробних підприємств на термін від шести до дев'яти місяців йдеться в листі голови асоціації виноградарів і виноробів "Севастополь" Олексія Липка до депутата Держдуми Дмитра Бєліка.

До асоціації входять великі виноробні підприємства окупованого Криму, зокрема Севастопольський винний завод, "Золота Балка", "Бельбек", Alma Valley, господарство Олега Рєпіна та інші.

Загроза зупинки виникла через виробника скляних пляшок. Після закриття поставок скляної тари з України постачанням кримських виноробів займалися в основному два підприємства - "Русджам" і АТ "Кавмінстекло", вказує Липко в листі. "Однак, враховуючи потребу в скляній тарі південних регіонів Росії і високу чутливість даного виду продукції до витрат на логістику, ці два підприємства фактично є монополістами в регіоні", - пише Липко.

Липко стверджує, що проблем з партнерами з моменту окупації Криму не було та підтвердив журналістам відправку листа. За його інформацією, кримські підприємства стали отримувати повідомлення про припинення поставок тари після зміни гендиректора постачальника.

Нагадаємо, що російський банк ініціював банкрутство виноробної компанії з окупованого Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим