Відомий "путінолюб" з окупованого Криму поскаржився на війну проти його бізнесу

Білогірський районний "суд" окупованого Криму за порушення в сфері ветеринарії притягнув до адміністративної відповідальності ТОВ "Ялтинський зоопарк "Казка"", власником якого є Олег Зубков, який раніше демонстрував свою прихильність до президента держави-агресора

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

За інформацією "Ветдепартаменту" Криму, перевірки зоопарку проводяться в зв'язку з надходженням звернень представників громадськості. Як зазначили у відомстві, за останній час кількість звернень щодо неналежного утримання тварин в ТОВ "Ялтинський зоопарк "Казка" значно збільшилася, зокрема, в квітні зафіксовано 383 звернення.

У коментарі власник зоопарку "Казка" і його структурного підрозділу - парку левів "Тайган" Олег Зубков повідомив, що масові скарги йдуть не від відвідувачів парків, а від певної групи осіб. "Є історія між нами і однієї так званої зоозахисної організацією "Велес". Від цієї організації ми два роки тому прийняли левицю на утримання. Цю левицю ми випустили в наші прайди левів в парку "Тайган". Через деякий час представники "Велеса" стали обурюватися, чому ми не показуємо фільми про здану ними левицю. Я написав, що на спеціальні зйомки у мене немає часу, та й впізнати їхню левицю серед десятків інших я не можу. Вони сильно образилися на мене і оголосили мені війну. Війна полягає в написанні різних скарг, заснованих найчастіше на їхніх домислах і чутках, а то і на чистій брехні. Ці скарги ксерокопіюють і відправляють в різні інстанції", - розповів Зубков.

Іншої точки зору дотримується керівник згаданої Олегом Зубковим організації - НКО "Фонд допомоги тварин "Велес" з Санкт-Петербурга Олександр Федоров. За його інформацією, відправлена ​​в сафарі-парк "Тайган" левиця загинула, а в самому парку не дотримуються багато норм зоопаркові справи. "Ми відправили в "Тайган" викуплену, вирощену і прекрасно виховану здорову левицю, але там її помістили в прайд до досвідчених левів, тим самим не давши навіть шансів на виживання. У Зубкова немає ветеринарного лікаря, немає жодного кваліфікованого фахівця по тваринах, працює кілька нелегалів, які не розуміють, що таке тварини. Обліку ніякого, утилізації немає, тварин продають на "чорному ринку", розвинені близькоспоріднені зв'язки і т.д. і т.п. Нещодавно він привіз двох червонокнижних барсів, одного вже угробили", - розповів Федоров.

Зоозахисники повідомили також, що Центр "Велес" не займається написанням масових скарг на парки Олега Зубкова.

Нагадаємо, що проросійські активісти збиралися провести зустріч проти "свавілля влади Криму" у парку левів "Тайган", що в окупованому Білогірську. Раніше Зубкову "шили" кримінал через укушену левом росіянку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим