Вибух у Керчі: Денісова просить міжнародну спільноту сприяти у розслідуванні

Денісова також попросила російську колегу Тетяну Москалькову прибути до Керчі і забезпечити жертв трагедії необхідними речами

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова звернулася до глави контртерористичного управління ООН Володимира Воронкова та генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда з проханням сприяти у розслідуванні масового вбивства в Керчі, в окупованому Росією Криму, повідомляє Depo.Крим із посиланням на допис у Facebook.

"Ситуація вимагає негайного втручання і міжнародної спільноти. Тому я звернулась до глави контртерористичного управління ООН Володимира Воронкова та генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда. Я прошу сприяти розслідуванню жахливої трагедії та вжити необхідних заходів задля безпеки людей", - повідомила вона.

Денісова також попросила російську колегу Тетяну Москалькову прибути до Керчі і забезпечити жертв трагедії необхідними речами, а також висловила готовність долучитися до неї і зробити все можливе, щоб допомогти сім'ям загиблих та пораненим.

За словами Денісової, вона вже говорила з кримчанами, люди налякані.

"Шокована звісткою про масову стрілянину у політехнічному коледжі Керчі. Я висловлюю свої глибокі співчуття родинам та близьким загиблих. Це непоправна втрата та велика трагедія для усіх. Загинули невинні діти – цьому ніколи не може бути ніяких виправдань", - зазначила Денісова.

Нагадаємо, що в Керчі внаслідок потужного вибуху в політехнічному коледжі загинули, за останніми даними, 19 людей, ще більше 40 постраждали. Також допускають, що окупанти можуть шукати кавазький слід.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим