''До ЄС не пустять'': У мережі поскаржилися на кримські паспорти

Кримчани їздять оформлювати закордонний паспорт у Херсон

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Twitter відомого блоггера Кримського бандерівця.

У мережі користувачі обговорили закордонні паспорти, які отримали жителі окупованого Росією Криму. Як виявилося, з ними кримчани не можуть виїхати в країни Європейського Союзу.

"Крим. На феодосійському пабліку обговорили паспорта і аусвайси ", - написав Кримський бандерівець. Він також прикріпив скріншот з коментарями жителів Феодосії.

У паблік "Феодосія підслухано" анонім написав: "Розкажіть в які країни ви (або ваші друзі) їздили по закордонному паспорту, отриманому в Криму? Чи не було проблем?".

Користувачі не забарились і прокоментували це так: "В ЄС не пустять", "Та нікуди не можна, ви з місяця впали?", "Туреччина, Єгипет, Туніс, В'єтнам, Китай, крім ЄС! Продзвоніть в турфірму і вам все пояснять, куди і як!".

На думку коментаторів, простіше їздити на материкову частину і там робити паспорта. До того ж, багато хто робить їх в Херсоні, якщо хочуть поїхати в ЄС.

"Простіше в Темрюк зганяти і там зробити. Найближчий ФМС на материку і без черг", "Для Шенгенської візи вам закордонний паспорт з континенту не допоможе. Потрібно буде ще й внутрішній паспорт показати, з кримської пропискою, тому в Темрюк безглуздо", "Якщо треба в ЄС, то паспорт робіть в Херсоні. Звідти і вилітає ", - написали користувачі.

Нагадаємо, що українська влада перевіряє, на підставі яких документів російські "представники" Криму перетнули кордон Шенгенської зони для участі в конференції ОБСЄ у Варшаві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #ЄС