Україна перевіряє, як "представників" Криму пустили в ЄС на конференцію ОБСЄ

Українська влада перевіряє, на підставі яких документів російські "представники" Криму перетнули кордон Шенгенської зони для участі в конференції ОБСЄ у Варшаві

Про це 17 вересня повідомила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар, повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим. Реалії".

"В одному з ефірів каналу "Росія 24" один "представник" Криму (на конференції ОБСЄ у Варшаві – Ред.), секретар російського "Союзу журналістів Криму", який, до речі, представився, що він представляє "Союз журналістів Росії", сказав, що вони приїхали в Польщу з паспортами, які їм видали в окупованому Криму, і видали візи", - сказала Джеппар.

Це питання наразі вивчається українською владою, тому що на кримський паспорт візу отримати неможливо.

"Тому, це або брехня, або це питання буде підніматися перед тими, хто міг надати таку візу", - заявила перший заступник міністра інформаційної політики України.

Нагадаємо, що російська влада змушує людей мовчати або покинути півострів, заявив на конференції ОБСЄ з питань людського виміру муфтій Духовного управління мусульман Криму Айдер Рустемов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим