В український прокат виходить фільм білоруського режисера про Крим "Моя бабуся з Марса"

У вересні в український прокат вийде документальний фільм "Моя бабуся з Марса" спільного виробництва України, Білорусі та Естонії, присвячений історії однієї родини на тлі анексії Криму Росією

В український прокат виходить фільм біло…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим. Реалії".

Як сказано в описі фільму, головна героїня фільму - бабуся автора Зіна, яка жила в Україні, Росії та Білорусі, а після виходу на пенсію переїхала до Криму. Вона завжди об'єднувала свою велику сім'ю. Але після анексії Криму Росією поїздки до неї стали для родичів випробуванням: Крим для них перетворився у "віддалену планету", на кшталт Марса. Однак вся сім'я, розкидана по різних країнах, почала збиратися, щоб підтримати бабусю і відвідати її в день її 80-річчя.

Перший показ стрічки відбудеться у Львові 29 серпня в кінотеатрі "Кінопалац". 30 серпня стрічку побачать глядачі в Івано-Франківську в галереї "Вагабунда". Київська прем'єра відбудеться в столичному кінотеатрі "Жовтень" 31 серпня. На цих показах режисер особисто представить свій фільм, повідомляють організатори.

Після виходу в прокат 5 вересня "Моя бабуся з Марса" відвідає Маріуполь, Одесу, Херсон, Чернігів та інші міста зі спеціальними показами.

Олександр Михалкович - режисер з Мінська. В полі його професійного інтересу - довготривалі проекти про близьких особистих відносинах. Створивши ряд короткометражних стрічок, режисер випустив свій повнометражний дебют "Моя бабуся з Марса".

Проект цієї картини став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно України і отримав державну фінансову підтримку розміром 928 тисяч гривень.

Світова прем'єра фільму відбулася на міжнародному фестивалі документального кіно в чеському місті Їглава. Стрічка також була представлена ​​на кінофорумах DOK.fest München (Мюнхен, Німеччина), Beldocs (Белград, Сербія) і Eastern Neighbours Film Festival (Утрехт, Нідерланди).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook