В окупованому Сімферополі знищують червонокнижний сосновий ліс

Після виключення кримської сосни окупантами зі списку червонокнижних рослин, ніщо не зупиняє забудовників знищувати зелені насадження

Громадський працівник Олександр Таліпов на своїй сторінці в Facebook повідомив, що в окупованому Сімферополі власники ділянок, на яких раніше росли величезні сосни, вирубали їх, звільняючи територію під будівництво, передає Depo.Крим.

"Для чого виключили кримську сосну з червоною книги? Для того щоб знищувати її безкарно для забудови. У сімферопольському районі Мар'їно почалися будівельні роботи і вже виритий котлован, заради цього було знищено безліч великих сосен. При цьому чиновники адміністрації дають відповідь, все законно ... Виявляється, земля за межами земель лісового фонду і власник має право його використовувати на свій розсуд. те, що ділянки повністю були покриті лісом і не могли бути представлені під ІЖС ніхто не згадує ... ", - написав Таліпов, і опублікував фотографії розчищеної під забудову земельної ділянки, а також повалені хвойні дерева.

Олександр Таліпов також опублікував копію відповіді "Департаменту" адміністративно технічного контролю на заяву з питання законності проведення робіт, пов'язаних з вирубкою зелених насаджень "Сосна кримська" на території лісгоспу.

Департамент повідомив, що дані ділянки розташовані за межами земель лісового фонду - на землях міста Сімферополь. Земельні ділянки з кадастровими номерами 90: 22: 010227: 1285 (площею 705 кв.м.) та 90: 22: 010227: 1470 (площею 703 кв.м.) належать на праві власності фізичним особам.

"Під час здійснення огляду робіт, пов'язаних з вирубкою зелених насаджень не зафіксовано, проте зафіксовані ознаки, залишків зелених насаджень, при візуальному огляді, розташованих в межах зазначених ділянок ", - повідомили в "департаменті".

У документі наголошується, що за вирубку зелених насаджень, що знаходяться в межах цих районів, була сплачена компенсаційна вартість. Таким чином,"департамент" не знайшов в діях власників ділянок ознак правопорушення.

Нагадаємо, що у Севастополі "садоводи" порубали червонокнижні дерева.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook