В окупованому Сімферополі після "порубаних" крокодилів знайшли живого

Слідом за двома крокодилячими головами, виявленими в одному з дворів окупованого Сімферополя, місцеві жителі побачили в місті і живу рептилію

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Примітки".

Знайденого біля школи №24 крокодила забрали міські служби. "У нас в Сімферополі знайшли крокодила в траві біля 24 школи. Я тільки що про це дізналася. Подзвонив брат і сказав. Він гуляв з собакою. Вона чомусь почала гавкати, потягла його в траву", - розповіла місцева мешканка Марія Христенко.

На щастя, знайдений біля школи екземпляр був живим. Сімферопольці відзначають, що викликали міські служби, і рептилію забрали, їй нічого не загрожує.

Нагадаємо, 19 червня місцеві жителі виявили недалеко від річки Салгир, в одному з дворів, дві голови крокодилів. Тоді в так званому Держкомітеті ветеринарної медицини Криму припустили, що це були контрабандні нільські крокодили, яких могли завезти на окупований півострів для відкриття ферми.

Але замовники могли відмовитися від рептилій, і їх могли вбити. Раніше повідомлялося, що за фактом виявлення відрубаних голів крокодилів прокуратура Київського району Сімферополя проводить перевірку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим