В окупованому Севастополі чиновникам зав'язали язики секретним розпорядженням

Чиновникам окупованого Севастополя заборонили говорити зі ЗМІ без погодження кожного слова

В окупованому Севастополі  чиновникам за…

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсиланням на "Примітки".

Так званий губернатора Севастополя Дмитра Овсянников видав особливе розпорядження, яке обмежує підлеглих у спілкуванні з журналістами і громадськими діячами. Тепер все їхні контакти і публічні висловлювання повинні узгоджуватися з внутрішньополітичним блоком. Тих, хто не послухається, чекає покарання.

Розпорядження Овсянникова датоване 28 вересня, проте на сайті підконтрольного Кремлю уряду Севастополя воно не опубліковане. Натомість документ потрапив до кримських журналістів. У ньому п'ять пунктів, три з яких встановлюють обмеження спілкування керівників департаментів та управлінь зі ЗМІ.

Зокрема, якщо в якесь із відомств "уряду" звернуться журналісти, усно або письмово, то про це необхідно буде поінформувати управління масових комунікацій, а потім направити пресу до них же за коментарем: кожне слово має бути погоджене.

Крім того, указ накладає обмеження на спілкування чиновників з громадськими активістами та представниками політичних партій. Тепер будь-яку взаємодію з ними теж буде погоджувати департамент масових комунікацій. Під удар "особливого розпорядження" потрапили навіть заступники Овсянникова. Тепер вони повинні запрошувати співробітників департаменту масових комунікацій на щоденні ранкові наради, присвячені плануванню своєї діяльності на день.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook