Окупанти виставлять у Криму на аукціон 43 елітні квартири, відібрані в Коломойського

Так званий парламентський комітет з майнових відносин схвалив проекти постанов Держради з відчуження 43 нових квартир в Ялті, раніше націоналізованих як власність структур Ігоря Коломойського

Окупанти виставлять у Криму на аукціон 4…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новини Криму".

Елітну нерухомість планують продати на аукціоні, початкова (мінімальна) вартість квадратного метра складе 55 тисяч рублів. Проект постанови буде розглянутий на найближчому засіданні сесії підконтрольної окупантам Державної Ради Криму.

"Відчужене майно буде реалізоване шляхом відкритого аукціону. Прийняття постанови дозволить виконати державній автономній установі розпорядчої дирекції планові показники неподаткових надходжень до бюджету і здійснити погашення вкладникам боргів", - представляючи проект, розповіла "заступник міністра" майнових і земельних відносин Оксана Лахіна.

За її словами, документ передбачає відчуження з республіканської власності квартир в будинку №8 на вулиці Руданського в Ялті. Загальна вартість майна - 174,68 млн руб. Заступник директора "розпорядчої дирекції майна" Сулейман Емурлаєв розповів депутатам, що на продаж будуть виставлені квартири без обробки.

"Вартість квадратного метра становитиме десь від 55 до 60 тисяч. Квартири різні, від 42 до 150 квадратних метрів. Будинок зданий в експлуатацію, і квартири без ремонту", - сказав він членам парламентського комітету.

Емурлаєв також запевнив депутатів, що інформація про проведення торгів буде обов'язково опублікована в ЗМІ і на урядовому порталі окупантів.

Дванадцятиповерховий будинок, в якому знаходяться квартири, згідно з даними порталів нерухомості, був зданий в експлуатацію в 2012 році. Зараз там реалізуються квартири класу VIP, ринкова вартість квадратного метра в таких квартирах становить від 88 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook