В окупованому Криму від ПЦУ вимагають 50 тисяч рублів за церковне "судилище"

Цю суму окупанти хочуть стягнути з ПЦУ за "судові" процеси, які вони самі і влаштували

В окупованому Криму від ПЦУ вимагають 50…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

Архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент отримав від так званого управління федеральної служби судових приставів по Криму документ з вимогою відшкодувати 50 тисяч рублів судових витрат. "Раніше відбулися суди. Це рішення суду, які були прийняті в Сімферополі, і Севастополі, що я повинен звільнити приміщення (Кафедрального собору в Сімферополі ). Повернути його в міністерство земельних і майнових відносин. Одночасно я повинен оплатити судові витрати, понесені Міністерством земельних і майнових відносин. Тобто за те, що міністерство викидає мене на вулицю, за те, що Анюхіна (російська міністр майнових і земельних відносин Криму Анна Анюхина) руйнує церкву, по суті краде власність. За це я повинен заплатити 50 тисяч. У мене таких грошей немає", – сказав Архієпископ Климент.

Священнослужитель побоюється, що російські силовики можуть забрати церковне майно ПЦУ. "Закінчиться, мабуть, все тим, чим і в 2017 році: коли прийшли судові пристави і за рішенням суду мали вилучити приміщення частини першого поверху, в яких знаходився Український духовний центр. Але в зв'язку з тим, що там не було майна центру, а було релігійне майно церкви, то вони вилучили всі релігійне майно", – нагадав він.

За словами Климента, ПЦУ намагалася оскаржити рішення, але "суди" залишили рішення першої інстанції.

Публічних коментарів так званого міністра майнових і земельних відносин Криму Анни Анюхіною щодо інформації Климента на даний момент немає.


Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"