В окупованому Криму підприємства і організації заборгували за світло понад мільярд рублів

Підприємства та організації в анексованому Росією Криму накопичили заборгованість за електроенергію на суму понад мільярд рублів

Про це повідомив заступник голови російського уряду Криму Ігор Михайличенко, передає Depo.Крим з посиланням на "Крим. Реалії".

За його словами, це може мати "непоправні наслідки для економіки Криму".

Загальна сума заборгованості підприємств за споживання електричної енергії становить 1 млрд. 252 мн. 392 тисячі рублів. Михайличенко зазначив, що серед боржників "федеральні бюджетні організації, підприємства, підвідомчі міністерствам республіки Крим і адміністраціям муніципальних утворень, приватні підприємства, які надають комунальні послуги та інші".

Також стало відомо, що сума заборгованостей муніципальних підприємств становить 246 млн. 387 тисяч рублів.

За даними російського "Кримстата" загальна сума заборгованості населення анексованого Криму з оплати житлово-комунальних послуг на кінець червня 2018 року склала 4,2 мільярда рублів (1,6 мільярда гривень – Ред.). Найбільше боржників зареєстровано в Сімферополі, Ялті та Керчі.

У 2017 році Держдума Росії прийняла закон, що забороняє залишати країну людям, які не сплатили адміністративні штрафи, комунальні платежі, а також не погасили заборгованості по кредитах в банках на суму до 30 тисяч рублів. Раніше цей поріг не перевищував 10 тисяч. Закон поширюється також на анексований Крим.

Нагадаємо, що негода знову влаштувала "блекаут" в окупованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим