В окупованій Феодосії знищується пляж

Жителі села Берегове та селища Приморський обурені тим, що відбувається на Золотому пляжі

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на Kafanews.

Адміністрація Феодосії роздає наліво і направо ділянки пляжу орендарям, які заради прибутку безжально знищують червонокнижну рослинність, розорюють дюни.

Як повідомляє інтернет-портал Kafanews, громадські працівники стукають у всі двері. Результат - нуль. Адміністрація не бажає надати Золотого пляжу статус особливо охороняється,щоб захистити від знищення червонокнижні рослини і тварин - мешканців піщаних дюн.

Немає справи до збереження природи пляжу ні у так званих Мінекології Криму, ні у природоохоронної прокуратури, ні у екологічної інспекції, ні у міської прокуратури. Непробивна стіна, якої відгородилися байдужі чиновники від вимог громадських дотримуватися закону.

І це при тому, що вчені Карадазького заповідника дали висновок про наявність унікального природного співтовариства на території Золотого пляжу, що потребує охорони. До думки вчених чиновники не хочуть прислухатися, ігнорують.

Місцеві громадські працівники вимагають включення в договори з користувачами пункту про обов'язкове збереження рослинності пляжу в незайманому вигляді. Так звана адміністрація Феодосії, начальник відділу з питань курортів і туризму Олена Кондратенко ігнорують цю вимогу, розповів голова громадської організації "Узбережжя" Андрій Пашук. В результаті червонокнижна рослинність знищується, в міжсезоння вітром тонни піску будуть здуватися з пляжу.

Нагадаємо, що на більшості пляжів Севастополя заборонили купатися через викид нечистот.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook