В окупаційному "уряді" Севастополя заявили про кадрові перестановки

Маріонетковий "губернатор" Севастополя Дмитро Овсянников під час апаратної наради представив двох своїх нових заступників

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на РІА Новини Крим.

На місце В'ячеслава Гладкова, який подав у відставку минулого місяця, як в.о. заступника губернатора міста був призначений директор місцевого департаменту громадської безпеки Володимир Татарчук.

Замість Дмитра Гладського, який був звільнений в 2017 році, також як в.о. віце-губернтара призначений директор департаменту капітального будівництва Михайло Демиденко.

Директором департаменту економічного розвитку призначений Андрій Санасян, який до цього обіймав посаду заступника директора економічного відомства.

Начальником головного управління культури Севастополя призначено Миколу Краснолицького, який раніше працював директором музею імені Крошицького. Колишній керівник цього відомства Ірина Демидова отримала посаду директора департаменту освіти. "З сьогоднішнього дня вона буде займатися розвитком середньої професійної освіти, додаткового шкільної освіти, розвитком наших дитячих таборів", - зазначив Овсянников.

За словами Краснолицького, новим директором музею призначений Олександр Литвиненко, який очолював головне управління культури окупованого Севастополя в 2014 році.

Начальником прес-служби уряду Севастополя призначено Ганну Малишко, яка раніше працювала у місцевих ЗМІ.

Нагадаємо, що В'ячеслав Гладков, який відповідав за явку на "виборах" Путіна, звільнився одразу ж після завершення "волевиявлення".

Фото - РІА Новини Крим

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим