У Севастополі звільнили "віце-губернатора", який відповідав за явку на "виборах" Путіна

Так званий заступник губернатора окупованого Севастополя В'ячеслав Гладков, який курує внутрішню політику і відповідальний за зв'язки з громадськими і політичними організаціями, написав заяву за власним бажанням

Сам Гладков інформацію "Приміткам" підтвердив, передає Depo.Крим.

Гладков не став повідомляти подробиці. У тому числі він залишив без відповіді питання - чи пов'язано звільнення зі скандалом з "медалями", які не роздали поплічникам окупантів за участь у виборах.

"Я не даю телефоном інтерв'ю. Тому, напевно, це все", - сказав Гладков.

Гладков відповідав за явку в Севастополі на незаконних президентських "виборах", а також займався роботою громадського штабу Володимира Путіна.

За інформацією джерел в "уряді", Гладков збирався піти відразу після виборів. "Губернатор" заяву поки не підписав, повідомляє джерело.

Гладков - колишній глава маленького закритого міста Зарічний, де він показав себе досить успішним управлінцем. "Але в Севастополі - зовсім інша соціальна і політична реальність, практично всі варяги визнають, що для них це "складне" місто", - пише видання.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін передав главам дипломатичних відомств країн Євросоюзу список зі 140 прізвищ, залучених до організації та проведення незаконних виборів президента Росії в анексованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим