ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Після алкоголю в санаторіях Криму окупанти забороняють і фільми

Керівники кримських санаторіїв після заборони продажу алкоголю зіткнулися з черговою проблемою  - прокуратура вказує їм на незаконність демонстрації кінофільмів без спецдозволу

Depo.
19 червня 2017 12:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Новости Крыма".

"Прокуратура одразу "зарубує" питання показу кінофільмів на території санаторію. Причому показ фільмів безкоштовний - заклади їх крутять для відпочиваючих, маючи на увазі, що це входить у вартість путівки. Ні, не можна! Ми повинні крутити фільми тільки 30-х років випуску, і не пізніше", - розповів на засіданні комітету так званої Державної ради Криму із санаторно-курортного комплексу і туризму депутат Валерій Коваленко, який також очолює санаторно-оздоровчий комплекс "Руссія".

Коваленко сказав, що кіномайданчики є практично в кожному кримському санаторії, але тепер не ясно, як же розважати відпочивальників.

"Кожен прокат фільму коштує, на хвилиночку, 60 тис. рублів, і для цього необхідно укладати договір з організацією, яка знаходиться в Москві. З цього виходить питання: а яким чином розважати людей, якщо навіть фільми не можна показувати?", - зазначив "парламентар".

Нагадаємо, в окупованому Криму збираються продати 11 санаторіїв, що належали раніше кримському МОЗ.

Більше кримських новин читайте на Depo.Кропивницький