ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У політв'язня Еміра-Усеїна Куку погіршується стан здоров'я

Бранцю Кремля гіршає, а лікарі підроблюють дані медобстеження 

Depo.
12 липня 2018 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Фейсбук" громадської організації "Кримська солідарність".

Емір-Усеїн Куку голодує вже 16 днів. З його дозволу активісти оприлюднили бюлетень стану його здоров'я. Згідно інформації, у перші вісім днів голодування політв'язень втрачав по 900 грн на добу. Зараз він втрачає - 600 гр.

Стан і аналізи Еміра-Усеїна Куку погіршувалися, і його із СІЗО відвезли в міжрегіональну лікарню для ув'язнених.

Медики з'ясували, що у політв'язня проблеми із серцем, аналізи були поганими. Але повторне обслідування показало "чудодійне зцілення", пише бранець Кремля.

"10.07. 2018 року повторне обстеження в МРБ раптово показало "чудодійне зцілення". І аналізи краще, ніж у здорового, наче людина не голодує, і лікар-кардіолог так розшифрував ЕКГ, що з серцем у мене "все прекрасно".

За словами в'язня має місце змова лікарів, бо вони навіть на його очах про щось домовлялися та обурювалися тим, що було написано лікарем-терапевтом. З його слів, медики зфальшували дані останнього обстеження.

"Треба з нею поговорити, що це вона тут пише ?! Адже це суперечить результату ЕКГ і УЗД!", - почув Емір-Усеїн Куку.

Політв'язню приписали колоти ліки для серця, вітаміни, глюкозу для підтримки організму. Від глюкози Куку відмовився, бо це вважалося би припиненням голодування. Він зберіг результати попереднього обстеження, де є погані показники стану його здоров'я.

Нагадаємо, що кримський татарин Емір-Усеїн Куку, що незаконно утримується в російському СІЗО, звернувся до президента Росії Володимира Путіна з ультиматумом.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим