У Криму в арештованого окупантами українця погіршується стан здоров'я

У засудженого фігуранта "справи "українських диверсантів" погіршується здоров'я в СІЗО

У Криму в арештованого окупантами україн…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Крим.Реалії".

У засудженого в окупованому Росією Севастополі по "справі "українських диверсантів" Володимира Дудки погіршується стан здоров'я в умовах Сімферопольського СІЗО №1. Про це розповів його син Ілля Дудка.

За його словами, тиждень тому лікарі оголосили Володимиру Дудці результати медичного обстеження, яке проводили майже рік тому. "8 серпня його (Володимира Дудці - ред.) викликали і усно оголосили результати медичного обстеження від 10 жовтня 2018 року. У цих результатах то кажуть, що у нього білий рубець в шлунку, що говорить про пережиту виразку шлунка. Також у нього аденома простати і пісок в нирках. Ці хвороби з'явилися у нього вже після арешту. Тато регулярно скаржиться на болі в області живота і паху. Лікар поцікавився, які ліки він приймає, але своє призначення не виписав. Тато написав заяву щоб результати обстеження видали в письмовому вигляді мені і адвокатам. Я хочу з цими призначеннями сходити до уролога, щоб отримати інші ліки", - розповів Дудка.

Він також планує звернутися до російського омбудсмена Тетяни Москалькової і її української колеги Людмили Денисової, щоб ті сприяли в проведенні нового медичного обстеження Володимира Дудки.

Нагадаємо, що у квітні брат засудженого в Криму Володимира Дудки провів пікет під посольством Росії в Києві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook