У Криму людей женуть на "вибори" з паспортами СРСР

Жителям окупованого Севастополя з радянськими паспортами окупанти дозволили голосувати на виборах в так звані Законодавчі збори 

У Криму людей женуть на "вибори" з паспо…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на ІА "SevastopolMedia".

Жителям Севастополя, які не мають паспорта держави-агресора, але мають паспорт Радянського Союзу, дозволили голосувати на майбутніх виборах в "Законодавчі збори" другого скликання.

Власники паспортів СРСР повинні бути громадянами Росії і бути зареєстрованими в Севастополі. Відповідне рішення було прийнято під час засідання міської виборчої комісії.

За даними виборчкому, в місті таких виборців зареєстровано 13 осіб, передає . "Є люди, які відмовилися від здачі паспорта СРСР і користуються ним, мають на це законне право. Закон про громадянство передбачає таку можливість. У списку виборців така можливість передбачена. Якщо прийде людина з паспортом СРСР, з певною відміткою і, відповідно, з реєстрацією в місті Севастополі, вона має право на голосування ", - говорить голова так званої Севастопольської міської виборчої комісії Сергій Даниленко.

За його словами, громадян, які мають радянський паспорт і не мають російського, на Росії 280 тисяч чоловік, а в окупованому нею Севастополі - 13 осіб. При цьому громадянами Росії вони є.

Нагадаємо, незаконні "вибори" в Законодавчі збори Севастополя другого скликання відбудуться 8 вересня 2019 року. На поточний момент у "виборчкомі" для участі у виборах зареєстровано шість партій і 54 кандидата по восьми одномандатних виборчих округах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook