ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У кримському готелі нардепа від Донеччини відпочивають російські бойовики

Народний депутат України Ігор Шкіря, який був обраний від Торецьку на Донеччині, реабілітує і лікує в своєму кримському готелі "Марат" російських бойовиків, які захоплювали Крим і брали участь в окупації Донбасу .

Depo.
15 листопада 2018 14:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Вчасно".

У декларації Ігоря Шкірі, поданої в листопаді 2016 року, вказується, що він є кінцевим бенефіціарієм ТОВ "Парк-готель "Марат", розташованого в Ялті. При цьому наголошується, що готель зареєстрований в Україні. Однак уже зараз ТОВ "Парк-готель " Марат" записано на московську компанію "Інвест-торг груп", яка належить кіпрській B & T lines ltd, оформленої на компанію в офшорі. Інформація про це є на офіційних російських ресурсах.

На початок нинішнього року кримський готель нардепа від Донеччини уклав п'ять контрактів з урядом Москви на загальну суму близько 89 мільйонів рублів. За даними російського порталу держзакупівель, більше 48 млн рублів "Парк-готель" отримав від уряду Москви вже в лютому 2018 року.

Серед тих, хто відпочиває і оздоровлюється в "Мараті" - Російський союз ветеранів Афганістану (РСВА), який активно брав участь у захопленні Криму, вербував бойовиків на Донбас і направляв диверсантів в українські міста для розгойдування ситуації.

Про те, як депутат-єдинорос Франц Клінцевич, який очолює Російський союз ветеранів Афганістану (РСВА) займався постачанням "гарматного м'яса" і "спецтуристів" до Криму і на Донбас повідомляли опозиційні російські ЗМІ.

Тепер бойовики з російської глибинки мають можливість відпочивати і поправляти підірване на Донбасі здоров'я в окупованому Криму в готелі українського нардепа.

У декларації Ігоря Шкірі за 2017 год ТОВ "Парк-готель "Марат" вже не вказано. Однак, і заяв нардепа про те, що окупаційна влада відібрали у нього красень-готель не було.

У той же час він регулярно відвідує окупований півострів з візитами в той самий "Марат", його автомобіль регулярно бачать на стоянці готелю, а також люди повідомляють про свої зустрічі з нардепом від Донеччини.

Нагадаємо, що керівник "особистої армії Путіна" "Вагнер"- Уткін, родом з Кропивниччини, вербував найманців у Криму.

Більше кримських новин читайте на Depo.Крим