Туреччина заблокувала участь Криму в російсько-турецькому форумі громадськості, – ЗМІ

Представникам анексованого Росією Криму відмовили в участі в російсько-турецькому форумі громадськості в Санкт-Петербурзі

Про це повідомляє російське агентство "РІА Новини", передає Depo.Крим.

Як повідомив агентству керівник підконтрольної Росії "робочої групи з міжнародно-правових питань при постійному представництві Криму" Олександр Молохов, він повинен був вилетіти в Санкт-Петербург, де "на запрошення організаторів заходу збирався озвучити точку зору кримської громадськості на проблеми розвитку Причорномор'я".

"Однак повноцінної дискусії з цього і інших випадках, мабуть, не відбудуться - в останній момент турецька сторона порахувала неможливим участь у форумі будь-яких делегатів від (анексованого Росією – ред.) Криму, що не може не викликати здивування і жаль", - цитує Молохова "РІА Новини".

Член Ради Федерації Росії з анексованого Криму Ольга Ковітіді "засудила турецьку делегацію", яка, за її інформацією, стала проти участі представників Криму в п'ятому російсько-турецькому форумі в Санкт-Петербурзі. Про це повідомила прес-служба сенатора.

"З огляду на той факт, що Туреччина є найважливішим зовнішньоторговельним партнером Росії, активно розвиває відносини з нашою країною в інвестиційній, оборонної, газової, туристичній сферах,

викликає подив позиція Туреччини щодо Криму, - заявила Ковітіді. - Позиція турецької сторони, що порахувала неможливим участь членів кримської делегації в п'ятому російсько-турецькому форумі, неприпустима в цивілізованому світі і вимагає засудження".

На думку сенатора, така поведінка турецької сторони робить негативний вплив на російсько-турецькі відносини.

П'ятий російсько-турецький форум розпочався в Санкт-Петербурзі напередодні. Публічних коментарів турецької делегації з приводу участі представників Криму в цьому заході немає.

Нагадаємо, що Росію не пустили на міжнародну конференцію щодо свободи ЗМІ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим