Свідок у "справі Хізб ут-Тахрір" заявив, що обмовив обвинуваченого севастопольця під погрозами ФСБ

У Північно-Кавказькому окружному військовому суді Ростова-на-Дону 21 серпня свідок у справі жителя Севастополя Енвера Сейтосманова, обвинуваченого в участі в організаці "Хізб ут-Тахрір", заявив, що давав свідчення під погрозами з боку слідчих ФСБ

Про це в коментарі "Крим.Реаліі" розповів адвокат Еміль Курбедінов, повідомляє Depo.Крим.

"Руслан Бекіров заявлений як свідок звинувачення. Прокурор почав задавати йому питання: як довго він знає обвинуваченого Сейтосманова, Руслан відповів, що знайомий з ним ще зі школи. Далі пішли питання про участь (обвинуваченого) Енвера Сейтосманова в організації Хізб ут-Тахрір. А саме, зізнавався він Руслану, що є членом цієї організації, що брав участь в зборах цієї організації. Руслан (свідок - ред) відповів, що нічого про це не знає", - розповів адвокат.

Після допиту Бекирова в суді, прокурор заявив клопотання про оголошення протоколу допиту свідка слідчим ФСБ.

"У протоколі ж кажуть, що (обвинувачений – ред.) Сейтосманов особисто зізнавався Руслану, що він член "Хізб ут-Тахрір". Прокурор запитав свідка, з чим пов'язані такі кардинальні протиріччя в показаннях (слідчому і в суді - ред). У відповідь на це Руслан заявив, що при допиті в управлінні ФСБ на нього чинили психологічний тиск, під погрозами змусили обмовити Сейтосманова і підписати даний протокол", - пояснив Курбедінов.

Він також додав, що Бекіров написав заяву про злочин з боку співробітників ФСБ в Військово-Слідчий комітет Росії по Криму. Коментарів співробітників ФСБ Росії з приводу звинувачень свідка немає.

Нагадаємо, що суд на Росії продовжив арешт шістьом фігурантам справи "Хізб ут-Тахрір".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook