Ще один туристичний сервіс кинув окупований Крим у "чорний список"

Сервіс з пошуку готелів Trivago слідом за Kayak і Momondo перестав показувати готелі в окупованому Росією Криму

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Інтерфакс".

При спробі знайти житло на анексованому півострові, незалежно від дат, Trivago видає повідомлення "на жаль, пошук за заданими критеріями не приніс результату".

Тиждень тому з аналогічною проблемою зіткнулися користувачі Kayak і Momondo. При цьому Momondo як і раніше шукає авіаквитки в окупований Сімферополь, на відміну від сервісу Skyscanner, який також виключив Крим з пошукової видачі.

Trivago - сервіс з пошуку готелів і порівняння цін на них в режимі онлайн, був заснований в Німеччині в 2005 році. У його базі більше 800 тис. готелів, ціни на які порівнюються на підставі даних з близько 200 сайтів бронювання, серед яких Booking.com, Ostrovok.ru, OZON.travel, Expedia і інші.

Блокування пов'язане з санкціями, які ЄС ввів щодо Росії після військового вторгнення до Криму. Влітку 2018 року доступ до готелів і апартаментів Криму закривали сервіси бронювання готелів Booking.com і RoomGuru. Вони пояснили це тим, що через санкції Євросоюзу компаніям заборонено пропонувати будь-які послуги, пов'язані з туристичною діяльністю на окупованому півострові. Сервіси також припинили розміщувати відгуки туристів на об'єкти в Криму.

Нагадаємо, окупанти визнали на офіційному рівні, що безсилі проти іноземних санкцій та не зможуть заробляти у Криму на іноземних туристах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим