Маша Лаврова визнала, що Крим в окупації непридатний для іноземних туристів

Окупанти визнали, що безсилі проти іноземних санкцій та не зможуть заробляти у Криму на іноземних туристах

Про це заявила на щотижневому брифінгу офіційний представник міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова, передає Depo.Крим з посиланням на BSNews.

У її коментарі окупанти постають "жертвами", а не винуватцями війни та окупації. Відповідно, спрощення процедури отримання іноземцями російських віз не збільшить кількість іноземних туристів в окупованому Криму. Це пов'язано з "постійним залякуванням влади іноземних держав своїх громадян" через можливі поїздок до окупованого Криму, заявила Захарова. "Питання щодо Криму і полегшення візового режиму. Суть не в полегшенні або зміні оформлення візи російської для іноземних туристів, які збираються відвідати Крим. Це питання прямої заборони або погроз з боку цілої низки країн, в основному це країни Європейського союзу, США, Канада та Австралія, своїм громадянам, - сказала Захарова. - Просто в ручному режимі залякують, відмовляють, вводять санкції відносно компаній. Полегшення візового режиму в даному випадку не буде панацеєю, тому що людей просто прямо залякують і відмовляють".

За її словами, окрім "залякування", офіційні особи роблять попередження, як безпосередньо громадянам, так і туристичним компаніям. "Ми бачимо це в усьому, від позначення Криму в туристичних маршрутах в інтернеті і на сайтах компаній, до прямих попереджень, які даються офіційними особами перед початком туристичного сезону. Або взагалі без прив'язки до якогось приводу туристичним агентам, компаніям, асоціаціям, або безпосередньо громадянам", - підкреслила вона.

Захарова додала, що полегшення візового режиму - це питання до міграційних служб. Це питання необхідно обговорювати в рамках міжвідомчої взаємодії, зокрема, це повинні обговорювати представники федеральної міграційної служби, правоохоронних органів і міністерства закордонних справ.

Нагадаємо, експерт зловив окупантів на брехні про "жвавий" турпотік в окупованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим