Російський турист про окупований Крим: Найвідстійніша відпустка, що у мене була

В інтернеті активно обговорюють відгук про відпочинок в Євпаторії, залишений туристом з Росії

Відгук був опублікований в якості коментаря до публікації блогера nemihal в ЖЖ, передає Depo.Крим.

Сама публікація була про відпочинок в окупованій Євпаторії і викликала жваве обговорення. Кращим визнали відгук Артура Крюкова, який описав свої враження від проведеної відпустки в окупованому Криму.

"Сьогодні остання ніч в Криму, завтра додому. Найбільш відстійна відпустка, яка у мене була. Більше в Крим не поїду. Дружина за рік забронювала номер в пансіонаті Азовський. Поїхали з маленькою донькою, ґрунтуючись на позитивних відгуках однокласників. Колишній піонертабір. Видно, що господарі намагаються привести його до більш-менш прийнятного рівня. Але, поки не виходить. Все, починаючи від дороги з аеропорту Сімферополя, закінчуючи відмовою в обробці моєї кредитки, просто валило в шок. Навіть в бідній Болгарії в номері є кондиціонери. Це норма. Тут вентилятор в стелі…".

"Дістали" туриста комахи, яких було "як в каналізації": "Після вечері закривався в номері, комарів як в каналізації. Поливати себе антикомариною гидотою зміг тільки перших три дні... Напевно я відвик від них, хоча в дитинстві як то їх не помічали. Але напевно мене привчили за кордоном, що комарів на території комплексу немає. Що роблять турки і греки для боротьби з ними я не знаю, але ввечері у них їх немає".

У шоку відпочивальник від доріг в окупованому Криму: "Це повний п. Водій мікроавтобуса, який нас віз в пансіонат вибирав такі дороги, що я подумав, що нас везуть на фронт. Він постійно щось об'їжджав, чи пробки, чи то він нас (туристів) ненавидів. Щебінка, пил, випливають з пилової хмари фари зустрічних авто. На дрібній гребінці хребет намагався провалитися в труси. Розбитий асфальт зі слідами ямкового ремонту - це вершина цивілізації. Пити воду з пляшки на ходу я боявся, або зуби виб'ю, або обіллюся… Остаточно добила бетонка перед самим пансіонатом. Коли ми вийшли з автобуса я вже хотів поїхати додому".

Від екскурсій через дороги відмовилися: "Після цього ми просто не стали замовляти екскурсії. Ще раз пройти через випробування кримськими дорогами? Ми не змогли себе пересилити".

Висновок турист з Росії зробив наступний: "Взагалі, у мене не вийде передати всі відчуття від відвідин Криму. Можу сказати тільки, що ні фіга я не відпочив. І наступного разу поїду в більш цивілізовані місця".

Нагадаємо, що "ол-інклюзів" Туреччини набагато вигідніший, ніж відпочинок у Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #дороги