Російський банк ініціював банкрутство виноробної компанії з окупованого Криму

Банк ініціював банкрутство двох підприємств з групи компаній "Легенда Криму"

Арбітражні суди Криму і Москви прийняли до провадження заяву банку про визнання банкрутами ТОВ "Легенда Криму" і ТОВ "Керуюча компанія "Легенда Криму", повідомив 23 квітня "Інтерфакс" з посиланням на матеріали картотеки арбітражних справ, передає Depo.Крим.

"Заява кредитора прийняти до провадження, порушити провадження у справі. Призначити судове засідання по розгляду обґрунтованості заяви на 3 червня 2019 року", - йдеться в ухвалі кримського суду від 19 квітня.

У Арбітражний суд Москви "ДОМ.РФ" звернувся з проханням визнати неспроможним ТОВ "ГК "Легенда Криму". Суть претензій поки не вказана, заяву прийнято до провадження. Засідання призначене на 14 травня.

В цілому сума вимог до винзаводу складає 178,6 млн руб (в тому числі 163,2 млн руб простроченої позики).

За даними аналітичної системи "СПАРК-Інтерфакс", бенефіціаром ТОВ "Легенда Криму", зареєстрованого в 2002 році, і ТОВ "Керуюча компанія« Легенда Криму", створеного в 2014 році, є Михайло Штирлін. Він контролює також ще ряд компаній в Криму, Москві і Московській області, що займаються виробництвом тихих та ігристих вин і коньяків і оптовою торгівлею алкоголем.

Група компаній "Легенда Криму" існує з 1993 року і є великим дистриб'ютором іноземних вин в Росії.

Нагадаємо, що Росія знищує кримські виноградники Судакської долини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим