Росіянам стане дорожче літати в окупований Крим

Для створення нового терміналу Сімферопольського аеропорту окупанти планують залучити 32 млрд рублів інвестицій, повернути які передбачається за рахунок поступового підвищення тарифів для перевізників

Росіянам стане дорожче літати в окупован…

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на IZ.

Це зробить ще більш недоступними і без того дорогі перевезення для звичайних громадян.

Згідно з протоколом засідання урядової комісії з транспорту, для повернення інвестицій Федеральній антимонопольній службі Росії дали доручення встановити довгострокові регульовані тарифи в аеропорту Сімферополя. У нові тарифи увійде інвестиційна складова, що за чотири роки дозволить аеропорту повернути вкладені кошти.

Згідно з текстом наказу, збір за зліт-посадку до 2021 року зросте майже в два рази: з нинішніх 398 рублів за тонну максимальної злітної маси до 616 рублів. Збір за надання аеровокзального комплексу зросте з 160 рублів з пасажира до 256 рублів, а тариф на обслуговування пасажирів зміниться з нинішніх 205 рублів з людини до 532 рублів.

Цілком очікувано, що нова цінова політика аеропорту змусить авіакомпанії скорегувати і нову ціну квитків для пасажирів. Це зробить ще більш недоступними і без того дорогі перевезення. Новий термінал аеропорту Сімферополя будується на принципах державно-приватного партнерства.

Аеропорт на 49% належить незаконній "Республіці" Крим. Загальна вартість робіт оцінюється в 32 млрд рублів з ПДВ. Пропускна здатність нової будівлі аеровокзалу становитиме 3650 пасажирів на годину.

У ньому запланована в тому числі і зона міжнародних вильотів. Новий термінал має бути завершений вже навесні 2018 року до початку туристичного сезону.

Нагадаємо, що російська авіакомпанія "ВІМ-Авіа" з 1 жовтня припинила регулярні польоти в Сімферополь.

Фото - РІА Новини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook