Окупований Крим виписують з App Store

Ще один сервіс бронювання не буде працювати з анексованим Кримом через санкції: магазин видалив додатки для короткострокової оренди житла

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Коммерсант".

Санкції США проти Росії змусили компанію Apple видалити з російського App Store додаток короткострокової оренди житла "Суточно.ру", 20% бронювань якого відбуваються в окупованому Криму.

Додаток сервісу онлайн-бронювання житла "Суточно.ру" було видалено з App Store ще 17 серпня, розповіли в російській компанії.

Її представник Ксенія Тільканова повідомила, що ще в квітні почалися складнощі з випуском оновлень програми. У листі, направленому Apple на адресу сервісу, сказано, що програма не може бути представлена в App Store через антиросійські санкції. Магазин не може розміщувати, поширювати і мати справу з додатками і розробниками, пов'язаними з певними країнами, на які США наклало ембарго, йдеться в листі. Apple рекомендує "Суточно.ру" звернутися з повторним запитом на включення при знятті обмежень.

Рішення Apple в "Суточно.ру" пов'язує з активною роботою сервісу на території окупованого Криму. На регіон припадає 22,7% всіх замовлень, зроблених через платформу.

У Google Play "Суточно.ру" як і раніше доступний. У Google пояснили, що продукт присутній на платформі, якщо не порушує політики компанії і норм локального законодавства.

Компанії, що працюють в сфері туризму, раніше вже приймали рішення про обмеження своєї діяльності в Криму. На платформі Airbnb бронювання житла в Криму зараз недоступно. А сервіс Booking.com ще рік тому обмежив можливість бронювання готелів в регіоні: це можна зробити, лише поставивши позначку, що користувач планує діловий візит.

Нагадаємо, що в середині липня Booking.com перестав збирати відгуки туристів про засоби розміщення і формувати їх рейтинг.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #санкції