Посуха у Криму: Окупанти збираються забирати воду з дна Чорного моря

Фахівці за дорученням російської окупаційної "влади" будуть займатися пошуком джерел прісної води під Азовським і Чорним морями з метою постачання споживачів в Криму, в першу чергу в північно-західній частині півострова

  • Крим
  • 9 листопада 2018 09:40

Про це повідомила прес-служба "сенатора" окупованого Криму Сергія Цекова з посиланням на керівника Федерального агентства з надрокористування - заступника міністра природних ресурсів і екології Росії Євгена Кисельова, передає Depo.Крим.

За оцінками представників міністерства складніша ситуація на Північному-Заході, там, де знаходиться Армянськ і Червоноперекопськ, оскільки там вода використовуються для технологічних потреб і йде постійне підсолення цих вод.

Тому міністерством прийнято рішення, зобов'язати компанії рухатися на більш глибокий горизонт, щоб забезпечити нормальне водопостачання населення. "Євген Кисельов пояснив ситуацію з пошуком підземних вод під Азовським морем і Чорним морем на захід від Криму. За його словами там будуть проводитися спеціалізовані пошукові роботи регіонального плану", - йдеться в повідомленні.

Окупанти стверджують, що за радянських часів в Азовському морі знайшли фонтан прісної води, що підтверджує її наявність в цьому регіоні.

Євген Кисельов зазначив, що проблем із забезпеченням східної частині Криму немає, оскільки там досить ресурсів і запасів підземних вод для того, щоб забезпечити водопостачання Керчі і Феодосії. Севастополь також може подавати воду в системи на сході кримського регіону.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін наголосив, що Україна ніколи не підписуватиме контракт на постачання води в окупований Росією Крим, де вказуватиметься приналежність півострова Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим