Окупанти заявили про намір створити в Севастополі перший криптомайданчик

Російська асоціація криптовалюти і блокчейну (РАКІБ) має намір реалізувати в Севастополі інвестпроект зі створення першого на півострові криптомайданчика

Прo це пoвідoмляє Depo.Крим з пoсиланням на "РІАНовини".

Проект планується реалізувати в найкоротші терміни спільно з компанією "Констант Солюшенс Плюс" за рахунок залучення зовнішніх інвестицій. Ідея передбачає впровадження технології блокчейн в процес надання державних послуг, а також забезпечення функціонування на території окупованого півострова криптовалютної біржі, криптовалютних банкоматів і регульованого обороту криптовалюти.

"Ми раді, що Севастополь став першим передовим майданчиком для вивчення можливостей застосування цієї технології. Наша компанія вірить, що реалізація проекту криптопарку принесе користь великій кількості державних і фінансових структур, які найбільше зацікавлені в застосуванні технології блокчейн", - розповів гендиректор компанії "Констант Солюшенс Плюс" Артем Кушнерик.

Нагадаємо, раніше голова комітету Держдуми Росії з фінансового ринку Анатолій Аксаков заявив, що експерти вважають окупований Крим найбільш підходящим регіоном для розвитку ринку крипто валюти на Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим