Окупанти в Криму змусять учнів шкіл, ПТУ та вишів займатися військовою підготовкою

В анексованому Криму будуть проводити навчальні військові збори школярів і студентів

Про це йдеться в тексті документа опублікованому на офіційному порталі окупаційного уряду Криму, передає Depo.Крим.

Глава окупаційного уряду Криму Сергій затвердив організацію в 2020 році навчальних зборів для учнів десятих класів, профтехучилищ та студентів ВНЗ, які пройшли курс основ військової підготовки.

"Міністерству освіти, науки і молоді" Республіки Крим "спільно з Федеральною казенною установою "Військовий комісаріат "Республіки Крим", адміністраціями муніципальних утворень "Республіки Крим" організувати проведення в травні - липні 2020 року навчальних зборів з учнями десятих класів освітніх організацій, які навчаються професії та формують готовність організацій і освітніх організацій вищої освіти, реалізують програми середньої професійної освіти, розташованих на території "Республіки Крим", що пройшли теоретичний курс основи військової служби" - йдеться в тексті документа.

Також Аксьонов затвердив план заходів щодо організації в окупованому Криму навчаннь громадян початковим знанням в області оборони і основам військової служби на 2019/2020 навчальний рік.

"Затвердити План основних заходів з організації в "Республіці Крим" навчання громадян початковим знанням в області оборони і підготовки з основ військової служби на 2019/2020 навчальний рік", - йдеться в тексті документа.

Начадаємо, що у севастопольській гімназії спаплюжили бюст Лесі Українки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"