Окупанти розгортають у Криму ядерну зброю та нарощують кількість крилатих ракет на кораблях

Дії Росії є реальною загрозою національній безпеці України – екс-командувач ВМС

Про це повідомляє Depo.Крим з посиланням на "Уніан".

Віце-адмірал, командувач Військово-морських сил Збройних сил України у 2014 – 2016 роках Сергій Гайдук заявив, що Російська Федерація розгортає в окупованому Криму тактичну ядерну зброю та нарощує кількість крилатих ракет на кораблях Чорноморського флоту.

За його словами, країна-агресор РФ у своїй морській доктрині до 2020 року чітко визначила пріоритети дій і чітко прописала місце і роль Чорноморського флоту РФ у вирішенні геополітичних проблем в силовий спосіб і просування національних інтересів РФ.

"З 2014 року з моменту окупації Криму РФ збільшила кількість сумарного залпу крилатих ракет "Калібр" на кораблях Чорноморського флоту. Якщо в 2014 році ця цифра дорівнювала нулю, то у 2018 році ця цифра дорівнює 40 і у РФ є амбітні плани до 2020 року довести сумарний залп до 168. Це є реальна загроза національній безпеці", - заявив Гайдук.

За словами віце-адмірала, ці крилаті ракети можуть бути використані як проти морських так і проти наземних сил. Крім того, Гайдук відзначив, що "РФ у силовий спосіб почала розгортати у окупованому Криму тактичну ядерну зброю". "Створена тріада сил: морська, авіаційна та берегова компонента, яка спроможна застосувати ядерну зброю", - додав він.

Нагадаємо, що у ЄС запідозрили, що Росія вже перекинула ядерну зброю в Крим.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Крим

Мітки: #Росія